Bakerikvartalet - Flotte lokaler til butikk, helse og trening i Lierbyen Sentrum
Ledig: Lier Forretningslokale/butikk
Flotte lokaler for butikk, trening og helse, i "Bakerikvartalet" i Hegsbroveien 60 midt i Lierbyen sentrum.
Lokalene ligger på gateplan med god profilering mot Hegsbroveien og kan variere i størrelse fra ca. 150 - 2.000 kvm.
Type lokale
- Forretningslokale/butikk
Fasiliteter
- Aircondition/Ventilasjon
- Garasje/P-plass
Utleie av flotte lokaler for butikk, trening og helse, i "Bakerikvartalet" i Hegsbroveien 60 midt i Lierbyen sentrum. Vi ønsker å kunne tilby potensielle leietakere attraktive leiebetingelser og er interessert i å finne løsninger for arealinndeling som passer de ulike leietakere.
Lokalene ligger på gateplan med god profilering mot Hegsbroveien og kan variere i størrelse fra ca. 150 - 2.000 kvm. Lokalene tilpasses leietakers behov. Vi har planer om å åpne opp fasaden ut mot Hegsbroveien, som vil gi store vindusflater med god profilering og lysere lokaler, i stedet for glassbyggerstenen som preger fasaden i dag.
Parkering på utvendig gårdsplass og langs Hegsbroveien er det anlagt biloppstillingsplasser som kan benyttes av kunder og ansatte.
Bygget er oppført i teglstein og mur.
Beliggenhet
Eiendommen er beliggende sentralt i Lierbyen som en del av sentrumsbebyggelsen. Lierbyen ligger langs riksvei 285, ca 6 km fra Drammen mellom Drammen og Tranby.
Adkomst
Fra Drammen: Kjør motorveien retning Oslo og ta av ved Kjelstad. Kjør så under motorveien og følg skilting mot Lierbyen. Hegsbroveien 60 ligger som en del av sentrumsbebyggelsen midt i byen.
Standard/tekniske opplysninger
Balansert ventilasjon. Elektrisk oppvarming.
Lokalene/innhold
Her kan man, i samarbeid med gårdeier, utforme akkurat det lokalet din butikk trenger til konkurransedyktige priser.